Darkest Powers Romania
Bine ati venit pe primul forum romanesc dedicat seriei Fortele Raului Absolut. Pentru a putea sa-l vizualizati in intregime, conecati-va sau inregistrati-va.
La cat mai multe posturi!
Echipa FRAR


Join the forum, it's quick and easy

Darkest Powers Romania
Bine ati venit pe primul forum romanesc dedicat seriei Fortele Raului Absolut. Pentru a putea sa-l vizualizati in intregime, conecati-va sau inregistrati-va.
La cat mai multe posturi!
Echipa FRAR
Darkest Powers Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The first Romanian forum dedicated to this book series


You are not connected. Please login or register

Despre volum

+3
Elle me dit ♥
Vivianne.
Andruska
7 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Despre volum Empty Despre volum Fri 11 Feb 2011 - 14:38

Andruska

Andruska
Admin
Admin

Cum vi s-a parut primul volum al seriei?

2Despre volum Empty Re: Despre volum Sun 13 Feb 2011 - 18:00

Vivianne.

Vivianne.
Admin
Admin

Prea frumos pentru a fi şi adevărat...cam asa arata sanatoriul ala la inceput,frumos,pacienti sociabili si prietenosi,sansa de a te "vindeca" cat mai repede si toate cele.Primul volum al seriei mi s-a parut interesant,povestea a avut un inceput destul de promitator,lucru care m-a indemnat sa cumpar si celelate volume.

http://trust-breeds-trust.tumblr.com/

3Despre volum Empty Re: Despre volum Sun 13 Feb 2011 - 18:05

Elle me dit ♥

Elle me dit ♥

Pai mi-a placut mult :)) ce m-a atras la el a fost ca Chloe era la actorie.Ma gandeam,clar,o sa fie o carte plina de chestii actoresti[eu nu citesc niciodata spatele :))].Dupa ce a ajuns la sanatoriu nu am priceput la inceput dar dupaia mi-a placut mult,a fost interesant.Si ce bun e Simon...

https://www.facebook.com/LikeAFamily

4Despre volum Empty Re: Despre volum Sun 13 Feb 2011 - 19:00

Bambi

Bambi
Admin
Admin

Da...deci am venit sa-mi dau și eu cu părerea.
E clar ca mi-a plăcut cartea altfel nu as fi înființat forumul.
La început înainte sa ajungă la senatoriu nu mai înțelegeam nimic...dar pana la urma tot m-a convins ca merita citite.

https://frar.forumgratuit.ro

5Despre volum Empty Re: Despre volum Sun 6 Mar 2011 - 22:05

Andruska

Andruska
Admin
Admin

Ei bine...sunt de acord cu Bibi, adica este interesant cum Chloe mereu transpunea ceeace i se intampla cu un film, comparandu-le. Era genial, mai ales faza cu intrerupatoarele fosforescente. De geniu.
De asemenea, nu am prea fost incantata de Derek, avea o descriere...yuucks...

6Despre volum Empty Re: Despre volum Fri 11 Mar 2011 - 20:59

Bambi

Bambi
Admin
Admin

Asta a și vrut Kelley.
Sa nu bănuim ca ar putea vreodată ca Chloe sa îl placa pe Derek.

https://frar.forumgratuit.ro

7Despre volum Empty Re: Despre volum Sat 3 Sep 2011 - 22:43

little_necro



cand am luat prima data cartea in mana am zis "ok! ce mai e si cu fetita asta?" ma gandeam ca o sa fie another teen story cu vampiri si varcolaci si vrajitori...
dar de cum am inceput incet incet sa disec paginile volumului am ajuns pur si simplu sa nu ii mai dau drumul.
Si sa va spun sincer l-am adorat pe Derek din prima clipa desi nu stiam ca micuta Chloe o sa ajunga sa il placa mai mult decat ar fi cazul.
Bineinteles ca Derek nu a fost singurul pe care l-am adorat! Chloe era ... oh doamne atat de :X. Prea tare :X si trantea cate o explicatie de geniu sau transpunea tot ce i se intampla in scene de film sau tot ironiza ceea ce se intampla in jurul ei facandu-l sa para daca nu mai usor atunci nu la fel de greu pe cat ar fi trebuit sa fie.
Prea tare:X

8Despre volum Empty Re: Despre volum Thu 8 Sep 2011 - 10:51

Fresh Blood

Fresh Blood

A fost foarte interesanta, daca nu era nici nu mai continuam cu cititul cred
Mi-a placut cand Chloe compara situatia reala in care se afla cu o scena dintr-un film .
Mi-a parut cam rau cand Liz a disparut o perioada din peisaj, iar Tori era chiar enervanta =)

9Despre volum Empty Re: Despre volum Tue 24 Jan 2012 - 18:53

Evil.

Evil.

Yeah... Volumul I nu mi-a placut nici pe jumatate. A fost too boring. Chiar nu am crezut prima data ce zise spatele cand a scris ca "Veti astepta cu nerbdare volumul II". Si asa a fost. Fiindca, din pacate, de abia la sfarsit se intampla ceva in sanatoriul ala. Iar Chloe ma enerva prin simplul fapt ca dupa vreo sute de dovezi, tot nu voia sa creada ca vede fantome. Cat despre Derek, nu mi l-am imaginat niciodata un baiat urat ci dimpotriva, unul cu figura de gentleman :))

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Similar topics

-

» Despre volum
» Despre carte

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum