Darkest Powers Romania
Bine ati venit pe primul forum romanesc dedicat seriei Fortele Raului Absolut. Pentru a putea sa-l vizualizati in intregime, conecati-va sau inregistrati-va.
La cat mai multe posturi!
Echipa FRAR


Join the forum, it's quick and easy

Darkest Powers Romania
Bine ati venit pe primul forum romanesc dedicat seriei Fortele Raului Absolut. Pentru a putea sa-l vizualizati in intregime, conecati-va sau inregistrati-va.
La cat mai multe posturi!
Echipa FRAR
Darkest Powers Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The first Romanian forum dedicated to this book series


You are not connected. Please login or register

Despre carte

+3
Vivianne.
Elle me dit ♥
Andruska
7 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Despre carte Empty Despre carte Fri 11 Feb 2011 - 14:38

Andruska

Andruska
Admin
Admin

Cum vi s-a parut Revelatia?

2Despre carte Empty Re: Despre carte Sun 13 Feb 2011 - 18:12

Elle me dit ♥

Elle me dit ♥

deci a fost ruper :X.Mai tare ca cealalta.Imi place mult de Simon,si sper sa fie cu Chloe.Cand au fugit,eu speram sa ramana Chloe singura cu Simon nu cu Derek,da si aia merge :)).Si ce frumos cand i-a luat mana intra lui la sfarsiit :X.Abia astept maine sa citesc si a treia carte :))

https://www.facebook.com/LikeAFamily

3Despre carte Empty Re: Despre carte Sun 13 Feb 2011 - 18:15

Vivianne.

Vivianne.
Admin
Admin

Volumul doi a fost inca chiar mai reusit decat primul,plin de actiune.A fost foarte funny cand biata Chloe s-a vopsit,e o trauma totusi sa iti vezi parul negru cand acum cateva minute era blond,am ras atunci chiar foarte,foarte mult.
Chiar daca in carte Derek e cosuros si alte nebunii eu mi-l imaginam ca Rasmus Ledin. >3- maaare diferenta :))

http://trust-breeds-trust.tumblr.com/

4Despre carte Empty Re: Despre carte Tue 15 Feb 2011 - 17:31

Laryss14



mi-a placut foarte mult revelatia. M-am indragostit de Derek

5Despre carte Empty Re: Despre carte Fri 18 Feb 2011 - 10:45

Bambi

Bambi
Admin
Admin

Aporpo de Derek... în prima carte unde spunea ca era bun pentru o reclama împotriva acneei-înainte...si alte faze din primul volum.
La cât de oribil l-a descris pe atât de mult mult mi-a plăcut în Revelația și nu numai.

https://frar.forumgratuit.ro

6Despre carte Empty Re: Despre carte Sat 3 Sep 2011 - 23:07

little_necro



Mie chiar nu mi-a pasat de faptul ca Derek era asa cum era, cu cosuri pe fatuca aia a lui si cu parul unsuros. Pur si simplu mi-l imaginam perfect fara nici o pata dura a adolescentei.
Mult prea tare faza cu vopseaua de par si reactia in lant a prietenilor ei...
Incercarile ei de a face fata lui Tori erau mult prea amuzante, am ras ca naiba.
Si sunt atat de multe faze care nu pot fi cuprinse intr-un singur post iar cartea e mult prea buna ca sa primeasca doar un post de apreciere.

7Despre carte Empty Re: Despre carte Sat 10 Sep 2011 - 9:51

Lizzie

Lizzie

Il ador pe Derek! Mi se pare mai interesant decat Simon mai ales dupa tot acel timp petrecut impreuna cu Chole.
Faza cu vopseaua de par a fost tare(sper ca era vopsea semipermanenta).

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Similar topics

-

» Despre volum
» Despre volum

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum