Darkest Powers Romania
Bine ati venit pe primul forum romanesc dedicat seriei Fortele Raului Absolut. Pentru a putea sa-l vizualizati in intregime, conecati-va sau inregistrati-va.
La cat mai multe posturi!
Echipa FRAR


Join the forum, it's quick and easy

Darkest Powers Romania
Bine ati venit pe primul forum romanesc dedicat seriei Fortele Raului Absolut. Pentru a putea sa-l vizualizati in intregime, conecati-va sau inregistrati-va.
La cat mai multe posturi!
Echipa FRAR
Darkest Powers Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The first Romanian forum dedicated to this book series


You are not connected. Please login or register

Despre volum

+4
little_necro
Bambi
Vivianne.
Andruska
8 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Despre volum Empty Despre volum Fri 11 Feb 2011 - 14:39

Andruska

Andruska
Admin
Admin

Care este parerea vostra despre subiectul celei de-a treia acrti a seriei?

2Despre volum Empty Re: Despre volum Sun 13 Feb 2011 - 18:30

Vivianne.

Vivianne.
Admin
Admin

Ultimul volum a fost frumos plin ca si celelalte de actiune si mai nou iubire.Ma bucur ca la ales pe Derek,din primele capitole ale primului volum reiesea ca va ramane cu Derek...tipul ciudat,misterios...clar provocarea perfecta.
Mi-a parut putin rau ca s-a terminat,putin cam prea brusc dupa parerea,eu voiam mai multe scene romantice,amoroase,dar tinand cont ca tipa avea cincisprezece ani nu prea cred ca avea de gand sa bage ceva mai multe pipaieli etc.
A fost chiar o carte frumoasa,in doua zile am terminat-o,stateam ca vampirii treaza pana la trei noaptea cu cartea in maini.

http://trust-breeds-trust.tumblr.com/

3Despre volum Empty Re: Despre volum Sat 12 Mar 2011 - 16:53

Bambi

Bambi
Admin
Admin

Mie mi se pare ca s-a terminat cam...stupid.
Adică cum rămâne cu Rae și ceilalți.
Dar cu tatăl lui Chloe?

https://frar.forumgratuit.ro

4Despre volum Empty Re: Despre volum Sat 3 Sep 2011 - 23:25

little_necro



cred ca Kelley a vrut sa pastreze informatiile alea pentru ea...si noua ne-a lasat mii de portite prin care sa ne imaginam fara sa fi scris ea ceva ce se va intampla cu celelalte personaje.
Am devorat cartea intr-o zi! A fost addictive! Mult prea tare! De la inceput pana la sfarsit.
Certurile cu Derek au fost sarea si piperul si cred ca astora doi le trebuia o palma cereasca ca sa isi dea seama de sentimentele pe care le aveau unul pentru celalalt. Numai ca nici macar atunci cand Simon s-a dat asa de trist la o parte toanta aia micuta si tontul celalalt nu au realizat ca DOH ei vor fi impreuna.
Doamne ador cartea asta :X:X:X:X

5Despre volum Empty Re: Despre volum Mon 5 Sep 2011 - 17:16

ChloeSaunders

ChloeSaunders

Eu as fi vrut sa mai continue seria

6Despre volum Empty Re: Despre volum Sat 10 Sep 2011 - 10:07

Lizzie

Lizzie

Mi s-a parut mai tare decat celelalte doua si ma bucur atat de mult ca a ramas cu Derek si nu cu Simon.
Totusi mi se pare ca s-a terminat cam brusc. Mai sunt lucuri nelamurite
Oare Dr. Davidoff e tatal lui Rae? Cum a salvat-o si unde a dus-o Jacinda?
Ce tip de suprantural era Amber? Si ce va face gasca in continuare? Sper ca urmatoarea serie sa aiba mai multe legaturi cu prima.

7Despre volum Empty Re: Despre volum Sat 10 Sep 2011 - 16:43

Lorr <3.

Lorr <3.

Azi la ora 3 dimineata am terminat si eu de citit cartea <3. Nu am putut sa o las din mana, a fost prea frumos, mi-a placut triunghul amoros. Si ma bucur ca, Chloe a ramas impreuna cu Derek, mereu saream in sus de bucurie cand acestia se aproiau unu de celalt. Si cel mai ciudat si haios lucru era ca Simon mereu intervenea intre cei doi, cand se aflau unul langa celalt gata sa se sarute, ba intra in camera, ba ii chema. Despre volum 861835. Chiar mi-as dori sa se continue seria, sa stim ce s-a intamplat cu ceilalti <3.

https://youtu.be/6BZvYEdxXC8

8Despre volum Empty Re: Despre volum Sun 11 Sep 2011 - 10:04

Lizzie

Lizzie

Ati vazut ca pe site-ul oficial la blog este o scurta continuare.

9Despre volum Empty Re: Despre volum Sun 11 Sep 2011 - 12:39

Ghanda



off topic:
Yup. Dupa ce ne-ai spus, am intrat s-o caut.
Prologul il gasiti in luna mai a arhivei blogului, restul capitolelor fiind postate cate doua pe luna, in jurul datelor 1 si 15. Pana acum sunt 6 capitole (pe care n-am apucat sa le citesc, insa dupa cum se termina ultimul, vor mai fi).
Povestea nu va fi pe blog forever, o data ce se termina o va mai lasa o vreme, apoi o sa... scrie ca vede ea ce face cu povestea:))
Oricum, mai multe detalii despre poveste aflati din postul din mai, de sub prolog ;)

Spor la citit! http://www.darkestpowers.com/blog/


On topic: Dintre cele trei, Rafuiala a fost cartea mea preferata. Am citit-o in cateva ore...apoi am mai citit-o o data. Totusi, as fi vrut ca pe Derek sa nu-l apuce marturisirile in pragul Preschimbarii, pentru ca mor de curiozitate sa stiu ce ar fi vrut sa spuna mai departe.
Pentru ca acel "mai tarziu" n-a mai venit, si din punctul meu de vedere, toata faza cu "uneori chiar incerc sa te sperii" a ramas in aer, fara nicio continuitate...

http://cantecdegheatasifoc.forumgratuit.ro/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Similar topics

-

» Despre volum
» Despre carte

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum