Darkest Powers Romania
Bine ati venit pe primul forum romanesc dedicat seriei Fortele Raului Absolut. Pentru a putea sa-l vizualizati in intregime, conecati-va sau inregistrati-va.
La cat mai multe posturi!
Echipa FRAR


Join the forum, it's quick and easy

Darkest Powers Romania
Bine ati venit pe primul forum romanesc dedicat seriei Fortele Raului Absolut. Pentru a putea sa-l vizualizati in intregime, conecati-va sau inregistrati-va.
La cat mai multe posturi!
Echipa FRAR
Darkest Powers Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The first Romanian forum dedicated to this book series


You are not connected. Please login or register

Chloe si Simon

3 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Chloe si Simon Empty Chloe si Simon Fri 18 Feb 2011 - 15:26

Andruska

Andruska
Admin
Admin

Credeti ca cei doi mai au vreo sansa sa fie impreuna?


Consider ca cei doi, ar face un cuplu dragut, deoarece Simon este mult mai intelegator si mai calm decat Derek, incercand mereu sa-i faca ziua mai frumoasa lui Chloe.
Dar nu cred ca as putea sa le dau un plus, doarece, Simon a cedat in fata fratelui sau, nevrand sa-l faca pe el sau pe Chloe sa sufere.

2Chloe si Simon Empty Re: Chloe si Simon Fri 18 Feb 2011 - 16:32

Elle me dit ♥

Elle me dit ♥

deci la inceput ma gandeam numai la chloe si simon,nici un derek ,numai cei doi.mi se pareau atat de potriviti,nu stiu de ce(poate pentru ca eu ador blonzii Chloe si Simon 635244 ).derek nu imi placea descrierea ca era foarte musculos,mi se par cap patrati si urati cei foarte musculosi,dar la sfarsit mi-am schimbat parerea,fiind fericita ca chloe a ramas cu derek ^^

https://www.facebook.com/LikeAFamily

3Chloe si Simon Empty Re: Chloe si Simon Fri 18 Feb 2011 - 17:44

Vivianne.

Vivianne.
Admin
Admin

Mereu mi s-a parut ca Simon e un tip foarte de treaba,dragut,bla bla,dar se vedea ca nu prea avea sanse sa ramana impreuna cu Chloe.Hmm...dar la o adica ar fi un cuplu...dragut.

http://trust-breeds-trust.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Similar topics

-

» Chloe si Derek
» Chloe Saunders
» Simon

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum