Darkest Powers Romania
Bine ati venit pe primul forum romanesc dedicat seriei Fortele Raului Absolut. Pentru a putea sa-l vizualizati in intregime, conecati-va sau inregistrati-va.
La cat mai multe posturi!
Echipa FRAR


Join the forum, it's quick and easy

Darkest Powers Romania
Bine ati venit pe primul forum romanesc dedicat seriei Fortele Raului Absolut. Pentru a putea sa-l vizualizati in intregime, conecati-va sau inregistrati-va.
La cat mai multe posturi!
Echipa FRAR
Darkest Powers Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The first Romanian forum dedicated to this book series


You are not connected. Please login or register

Who said that?

5 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Who said that? Empty Who said that? Fri 11 Feb 2011 - 14:37

Andruska

Andruska
Admin
Admin

Care e ideea jocului? Un user posteaza o fraza pe care a zis-o un personaj din Rafuiala si ceilalti useri incearca sa ghiceasca cine a zis acea fraza. Userul care ghiceste cine a zis fraza respectiva posteaza si el o alta si asa mai departe.


"-Nu ma crezi? Verifica. N-are wireless si n-am gasit nici o priza de conectare, ceeace nu-i de mirare, de vreme ce casa asta nu e legata nici macar l areteaua de telefonie."

2Who said that? Empty Re: Who said that? Mon 7 Mar 2011 - 21:58

Vivianne.

Vivianne.
Admin
Admin

Cred ca Tori,parca ea era cu tehnologia asta.

"Ar trebui sa asteptam pana se inopteaza.Sa ne ducem la culcare,apoi sa ne ocupam de Andrew cand doarme.Ceilalti vor fi plecati de multa vreme pana atunci,si astfel vom castiga ceva mai mult timp - pana dimineata,nimeni n-o sa-si dea seama ca el are necazuri."

http://trust-breeds-trust.tumblr.com/

3Who said that? Empty Re: Who said that? Sat 10 Sep 2011 - 10:14

Lizzie

Lizzie

Derek
"Vezi tu, suntem amandoua date naibii.

4Who said that? Empty Re: Who said that? Mon 12 Sep 2011 - 16:54

Chloe Saunders

Chloe Saunders

Tori

"-M-am gandit eu ca asta ar putea sa tina.Simon,stii cum functioneaza treaba asta.Am o vraja gata de lansare .Nu trebuie decat sa rostesc un cuvant ca s-o termin."

5Who said that? Empty Re: Who said that? Wed 14 Sep 2011 - 18:41

Ghanda



Andrew

"Bingo, catelandrule! E o lectie pe care e bine s-o stii de mic. Tuturor le e frica de noi.(...) Vrei un sfat? Da-le ce vor. Viata e scurta si brutala."

http://cantecdegheatasifoc.forumgratuit.ro/

6Who said that? Empty Re: Who said that? Fri 16 Sep 2011 - 22:35

Lizzie

Lizzie

Royce
" A spus: blana mea e pe dinauntru"

7Who said that? Empty Re: Who said that? Sat 17 Sep 2011 - 11:45

Chloe Saunders

Chloe Saunders

Derek.
"Deci asa.Se pare ca tu si Derek v-ati impacat din nou.Ce s-a intamplat?Ti-a aruncat privirea."

8Who said that? Empty Re: Who said that? Sat 17 Sep 2011 - 20:06

Ghanda



off:
Ghanda wrote:"Bingo, catelandrule! E o lectie pe care e bine s-o stii de mic. Tuturor le e frica de noi.(...) Vrei un sfat? Da-le ce vor. Viata e scurta si brutala."

Lizzie wrote:Royce

De fapt, era Liam, dupa ce a fost ucis.

In fine.

On:
Chloe Saunders wrote:"Deci asa.Se pare ca tu si Derek v-ati impacat din nou.Ce s-a intamplat?Ti-a aruncat privirea."

Simon.

next: "Vrei sa-i tin comanie? Putem sa jucam X si 0 in praf."

http://cantecdegheatasifoc.forumgratuit.ro/

9Who said that? Empty Re: Who said that? Mon 19 Sep 2011 - 7:58

Chloe Saunders

Chloe Saunders

Liz
"Deci,am evoluat din intruparea raului in nesuferita de rand.Ma pot resemna cu asta.Cine ii spune lui Derek?

10Who said that? Empty Re: Who said that? Sat 1 Oct 2011 - 13:37

Vivianne.

Vivianne.
Admin
Admin

Cred ca Tori...chiar nu sunt sigura. Who said that? 74930

"Ntt-ntt!Daca vrei mai mult, trebuie sa ne cunoastem ceva mai bine mai inainte."

http://trust-breeds-trust.tumblr.com/

11Who said that? Empty Re: Who said that? Sun 2 Oct 2011 - 12:15

Chloe Saunders

Chloe Saunders

Royce

"E mai distractiv sa le supui.Ei,dar unde e acel mare malac de prieten al tau?Asta e o schema de las,catelandrule,sa trimit fatain intampinare ca sa-mi distraga atentia.Ar fi cam trebuit sa ma astept la asta,totusi,tinand cont de cat de repedeai sters-o ultima oara."

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum