Darkest Powers Romania
Bine ati venit pe primul forum romanesc dedicat seriei Fortele Raului Absolut. Pentru a putea sa-l vizualizati in intregime, conecati-va sau inregistrati-va.
La cat mai multe posturi!
Echipa FRAR


Join the forum, it's quick and easy

Darkest Powers Romania
Bine ati venit pe primul forum romanesc dedicat seriei Fortele Raului Absolut. Pentru a putea sa-l vizualizati in intregime, conecati-va sau inregistrati-va.
La cat mai multe posturi!
Echipa FRAR
Darkest Powers Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The first Romanian forum dedicated to this book series


You are not connected. Please login or register

Personajele mele RPG

2 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Personajele mele RPG Empty Personajele mele RPG Sun 13 Feb 2011 - 12:19

Andruska

Andruska
Admin
Admin

Nume: Tamashi Anna
Varsta: 21 ani
Este o persoana timida, careia ii place sa stea in umbra. Este o fata loiala care isi iubeste foarte mult prietenii, apreciindu-i si sprijinindu-i atunci cand este nevoie. Fizic, este o tanara blonda de inaltime medie, cu ten palid si ochi albastru-vernil. Ii place sa-si petreaca timpul liber citind in natura si sa cante la flaut.
In ziua in care a implinit 21, Anna a fost muscata de un vampir, care s-a dovedit a fi stramosul ei, devenind si ea unul. In lume exista multe natii vampiresti, iar ea este unul dintre cei care ard la soare, astfel fiind protejata de o piatra pe care a primit-o de la bunica ei, inainte sa moara, pe care o poarta intr-un lantisor in forma de stea. Pe langa puterile vampiresti, Anna poseda si puterea telepatiei, adica poate citi gandurile persoanelor si sa-i localizeze dupa gandurile acestora.
Anna nu este o persoana care sa prinda totul din zbor, asa ca ea este intr-un continuu antrenament, pentru a deveni mai buna si sa poata sa doarma linistita, fara sa fie nevoita sa dea cosmaruri persoanelor de langa ea, in somn.
Fetei ii este frica de pianjeni si foc, care mereu i s-a parut cel mai periculos element, fiind foarte fascinata de "puterile ascunse" ale apei.

O poza dupa care m-am inspirat cand am facut personajul, si ce daca este anime? Mie mi se pare ca personajele desenate sunt cu mult mai dragute decat cele reale:

Personajele mele RPG Anna

2Personajele mele RPG Empty Re: Personajele mele RPG Fri 18 Feb 2011 - 17:55

Bambi

Bambi
Admin
Admin

Wow...personaj nou.
E drăguță... atât mai trebuia sa mai spui ca e și din Irlanda și ma dădeai pe spate.
Nu-ți fa griji de desen...oricum prin ele poți arata cel mai bine trăsăturile unui personaj RPG.

https://frar.forumgratuit.ro

3Personajele mele RPG Empty Re: Personajele mele RPG Thu 10 Mar 2011 - 7:27

Andruska

Andruska
Admin
Admin

Nume: Daniel Fireheart
Varsta: 25 ani
Daniel este un tanar vrajitor care s-a alaturat Grupului Edison inca de la 16 ani. Acesta cand a aflat ca poate face lucrurile sa explodeze, pur si simplu s-a ingrozit de la ideea ca ar putea ucide pe cineva. Asa ca el a crezut vorbele mieroase ale acestora si s-a alaturat lor crezand ca ei il vor vindeca de "boala sa". Insa acum dupa aproape zece ani, afla ce face acest Grup cu adevarat si este dispus sa se alature cauzei supranaturalilor in incercarea lor de a ramane normali. In urma unui accident de laborator, acesta isi trezeste puterile vrajitoresti la viata, totusi ascuzand acest lucru fata de toata lumea.
Dan este o persoana cu doua fete, ceeace ii va crea multe probleme, caci dedesi le spune supranaturalilor ca-i va ajuta, acesta ,aparent, face tot ceeace vor cei din Grup, purtandu-se ca atare cu supranaturalii. Este inalt, bine-facut saten cu plete. Ii place sa stea singur si sa admire natura, insa niciodata nu-si arata adevaratul suflet fiind o persoana care a suferit mult la viata sa.

Personajele mele RPG Tumblr_l3lz9p6eX61qc3e60o1_400

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Similar topics

-

» Personajele mele.

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum