Darkest Powers Romania
Bine ati venit pe primul forum romanesc dedicat seriei Fortele Raului Absolut. Pentru a putea sa-l vizualizati in intregime, conecati-va sau inregistrati-va.
La cat mai multe posturi!
Echipa FRAR


Join the forum, it's quick and easy

Darkest Powers Romania
Bine ati venit pe primul forum romanesc dedicat seriei Fortele Raului Absolut. Pentru a putea sa-l vizualizati in intregime, conecati-va sau inregistrati-va.
La cat mai multe posturi!
Echipa FRAR
Darkest Powers Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The first Romanian forum dedicated to this book series


You are not connected. Please login or register

De ce acest personaj RPG?

2 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1De ce acest personaj RPG? Empty De ce acest personaj RPG? Thu 10 Mar 2011 - 7:36

Andruska

Andruska
Admin
Admin

Pai eu am doua personaje si nu am de gand sa-mi mai fac. Am ales-o pe Anna, pentru ca voiam un personaj diferit de ceeace aveam eu la alte RPG-uri. Voiam sa fie elegant si serios. Iar pe Dan, l-am ales pentru ca m-a inspirat una dintre cele mai bune prietene ale mele, cu al ei Skyler.

2De ce acest personaj RPG? Empty Re: De ce acest personaj RPG? Thu 10 Mar 2011 - 9:45

Vivianne.

Vivianne.
Admin
Admin

Am creat-o pe Aylin cu mult drag,mi-a placut numele "Aylin",mi s-a parut un nume frumos si "Boleyn" de la Anna Boleyn.Am ales-o pe Nina pentru frumusetea ei si pentru ca e una dintre actritele mele preferate.Prietenoasa cu cine trebuie si merita,dar in acelasi timp rea si nemiloasa cu cel care o calca pe nervi.
Cum nu prea ma pricep la explicatii si descrieri e un fel de...Elena Gilbert in majoritatea timpului,dar se poate "transforma" in Katherine Pierce fara nicio problema.

http://trust-breeds-trust.tumblr.com/

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Similar topics

-

» Foaie de personaj

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum