Darkest Powers Romania
Bine ati venit pe primul forum romanesc dedicat seriei Fortele Raului Absolut. Pentru a putea sa-l vizualizati in intregime, conecati-va sau inregistrati-va.
La cat mai multe posturi!
Echipa FRAR


Join the forum, it's quick and easy

Darkest Powers Romania
Bine ati venit pe primul forum romanesc dedicat seriei Fortele Raului Absolut. Pentru a putea sa-l vizualizati in intregime, conecati-va sau inregistrati-va.
La cat mai multe posturi!
Echipa FRAR
Darkest Powers Romania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The first Romanian forum dedicated to this book series


You are not connected. Please login or register

Derek

3 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Derek Empty Derek Fri 18 Feb 2011 - 18:48

Andruska

Andruska
Admin
Admin

Derek este un tanar varcolac, solid si bine-facut, fiind descris in primul volum ca unul dintre modelele ce prezinta reclamele contra acneei, el fiind cel dinainte. Acesta a fost adoptat de catre tatal lui Simon, la varsta de cinci ani, fiind prins de cei de la Sanatoriul Lyle, pentru a fi unul dintre subiectii lor de experiment.
Acesta se indragosteste de Chloe, desi la inceput a batut in retragere, pentru fratele sau vitreg.

2Derek Empty Re: Derek Sat 10 Sep 2011 - 10:47

Lizzie

Lizzie

Mi s-a parut foarte dragut din partea lui ca nu s-a bagat la inceput intre Simon si Chloe.

3Derek Empty Re: Derek Sat 10 Sep 2011 - 12:24

Ghanda



Eu nu cred ca a facut-o ca sa fie "dragut", ci pur si simplu la inceput nu-i pasa de Chloe (adica atunci cand a cunoscut-o, pentru Derek era doar "tipa care il putea face pe Simon sa evadeze") si mai tarziu, a crezut mereu ca ea pe Simon il place si ca nu s-ar uita de doua ori la el.

Dar all in all, e personajul meu preferat :X

http://cantecdegheatasifoc.forumgratuit.ro/

4Derek Empty Re: Derek Wed 14 Sep 2011 - 18:43

Andruska

Andruska
Admin
Admin

Nici nu ma mir de ce, insa la inceput nu aveam un personaj principal, iar Derek mi se parea intr-un fel dezgustator, dar pe parcurs a inceput sa-mi placa de el si felul sau de a fi. Chiar este genul de baiat langa ai vrea si totusi ti-ar fi teama sa fi

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Similar topics

-

» Chloe si Derek

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum